Užsisakykite demo!
+37052110110

Esame Jūsų partneris klientų patirties ir HR programinės įrangos sprendimų srityje.

Mūsų misija yra tiekti savo klientams saugias ir pažangiausias informacines sistemas, tuo pat metu teikiant aukščiausio lygio profesionalias paslaugas ir klientų aptarnavimą.


Mūsų varomoji jėga – klientai ir jų nuolat besikeičiantys iššūkiai. Mes mokame užtikrinti geriausią klientų aptarnavimą ir sukurti darbo kultūrą, palaikančią strategiją. Teikiame savo klientams sprendimus, kuriuos esame išbandę patys ir jie pasitvirtino.

Esame oficialusis SAP Gold partneris ir Sinch Gold partneris ir parduodame geriausius jų sukurtus programinės įrangos sprendimus. Mes pasirūpiname visu klientų patirties ir HR programinės įrangos sprendimų kūrimo ir tvarkymo gyvavimo ratu – nuo debesijos infrastruktūros ir nestandartinių sprendimų kūrimo iki programinės įrangos diegimo ir integravimo bei konsultavimo, nuolatinio palaikymo ir techninės priežiūros paslaugų teikimo.


Galite pasirinkti paslaugas nuo paprasto patarimo iki pilnai veikiančio kontaktų centro ir HCM sistemų.

Sudarydami su mumis partnerystės sutartį, gausite:

 • Aktyvus bendradarbiavimas

Jūsų įmonės poreikiai yra mūsų prioritetas siekiant rasti geriausius klientų patirties sprendimus. Mes pasiruošę ilgai bendradarbiauti.

 • Išbandykite prieš pirkdami

Prieiga prie mūsų sistemos demo versijos suteiks galimybę išbandyti produktą prieš jį įsigyjant. Paprašykite nemokamos demo versijos ir pasikonsultuokite su mūsų ekspertais, kad priimtumėte geriausią sprendimą.

 • Mūsų komanda yra Jūsų komanda

Jums nereikės didelės technologijų palaikymo komandos, kad paleistumėte ir palaikytumėte savo naujus klientų patirties sprendimus, nes mes tai padarysime už jus.

 • Debesijos technologija

Kad sutaupytų Jūsų laiką, pinigus ir IT išteklius, mūsų sprendimai yra sukurti nuotoliniam darbui ir tiekiami iš mūsų saugaus debesies. Tačiau, jei norite, kad mūsų sprendimai veiktų Jūsų serveriuose, taip pat galime jums padėti.  

Vertybės, kurių mes laikomės:

 • Pirmiausia klientas
  Mes prisidedame prie klientų sėkmės pritaikydami paslaugas jų poreikiams ir teikdami greitą, profesionalų ir draugišką palaikymą.

 • Daryk paprastai
  Mes tikime, kad paprasčiau yra geriau. Supaprastiname informacines sistemas, kad jos taptų efektyvesnės ir lengviau valdomos.

 • Būk pirmas
  Mes greitai pritaikome naujas technologijas, taip nuolat teikdami klientams naujų būdų, kaip pagerinti savo verslą.

 • Geriausia vieta dirbti
  Mes valdome savo verslą socialiai atsakingai ir etiškai. Siekiame būti geriausia vieta dirbti būdami sąžiningi, draugiški ir lankstūs savo komandos atžvilgiu.Pripažinimas

 • Apjungėme jėgas su SAP kompanija, kad klientams pasiūlytume intelektualios įmonės sprendimus. Mes padedame tokioms organizacijoms kaip Jūsų pasiekti norimus rezultatus ir sukuriame intelektualų, geriausiai valdomą verslą, kuris padeda geriau valdyti pasaulį. Mes identifikuojame, konsultuojame, perkame, sukuriame, integruojame, palaikome, aptarnaujame, mokome ir naudojame geriausius SAP programinės įrangos sprendimus, kurie geriausiai atitinka Jūsų poreikius.


ISO 27001 sertifikatas

 • Mūsų programinės įrangos kūrimo, diegimo, klientų aptarnavimo ir konsultavimo paslaugos yra sertifikuotos pagal ISO 27001 informacijos saugos valdymo sistemą „Bureau Veritas Certification”.


SAP Pinnacle Awards 2021 Finalininkas

 • SAP pripažino Prominion 2021 m. SAP® Pinnacle Award apdovanojimo finalininkais metų partnerio kategorijoje – SAP SuccessFactors Solutions (Midmarket).
  SAP Pinnacle apdovanojimai atkreipia dėmesį į išskirtinius partnerius, kad jie pripažintų atsidavimą komandiniam darbui, išskirtinėms naujovėms ir galimybėms padėti klientams pasiekti savo tikslus.


Jūsų įmonės poreikiai yra pats svarbiausias mūsų prioritetas ieškant geriausių programinės įrangos sprendimų. Susisiekite ir pakalbėkime!

Jūsų komanda


Riina Võhma

Projektų vadovė

Kerstin Anneljas

Projektų vadovė

Roman Errapart

Pardavimų direktorius

Eglė Budreckė

Pardavimų vadovė (Lietuva)

Ekke-Edvard Einberg

CTO

Tarmo Toonpere

Techninės pagalbos komandos vadovas

Marina Šipitsõna

Programų administratorė

Andrus Tamme

Duombazių ir raportų specialistas

Madis Malv

Sistemos administratorius

Andres Loorpuu

CEO

Pakalbėkime

Būdami vieni pirmųjų debesijos pagrindu veikiančių skambučių centrų sistemų jau 2002-aisiais, tikime, kad nepriekaištingas klientų aptarnavimas yra vienas svarbiausių verslo dalių.

 

Mūsų debesijos paslaugos naudojamos visame pasaulyje ir mūsų sistemos padeda aptarnauti klientus 24/7.

 

Gaukite atsakymus į savo išskirtinius klausimus. Esame tam, kad jums padėtume. Užpildykite pateiktą kontaktų formą arba rašykite mums adresu info@prominion.eu

* Šie laukai yra privalomi

Jūsų duomenys pas mus yra saugūs ir neperduosime jų trečiosioms šalimis komerciniais tikslais.Mes naudojame slapukus analizei ir norėdami pasiūlyti jums aktualią informaciją. Spustelėdami mygtuką „Gerai“, patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus. Sužinokite daugiau..