Gaukite nemokamą demo versiją!
+37052110110

Esame jūsų partneris klientų patirties ir HR programinės įrangos sprendimų srityje.

Mūsų pagrindinis biuras įsikūręs Estijoje, tačiau debesijos paslaugos naudojamos visame pasaulyje, o sistemos klientus aptarnauja visą parą septynias dienas per savaitę.

Mūsų varomoji jėga yra klientai ir nuolat keliami nauji iššūkiai. Žinome, kaip geriausiai aptarnauti klientus, ir jiems siūlome sprendimų, kurių efektyvumą patys įrodėme.


Mes vykdome veiklą, kurią sudaro visas klientų patirties ir HR programinės įrangos sprendimų kūrimo ir tvarkymo gyvavimo ratas – nuo debesijos infrastruktūros ir nestandartinių sprendimų kūrimo iki programinės įrangos diegimo ir integravimo bei konsultavimo, nuolatinio palaikymo ir techninės priežiūros paslaugų teikimo.


Galite pasirinkti paslaugas nuo paprasto patarimo iki pilnai veikiančio kontaktų centro, CRM ir HCM sistemų.

Sudarydami su mumis partnerystės sutartį, gausite:

  • Aktyvų bendradarbiavimą

Jūsų įmonės poreikiai yra mūsų prioritetas siekiant rasti geriausius klientų patirties sprendimus. Mes pasiruošę ilgai bendradarbiauti.

  • Išbandykite prieš pirkdami

Prieiga prie mūsų demonstracinės sistemos versijos suteiks galimybę išbandyti produktą prieš jį įsigyjant. Paprašykite nemokamos demonstracinės versijos ir pasitarkite su mūsų specialistais, kad priimtumėte geriausią sprendimą.

  • Mūsų komanda yra jūsų komanda

Jums nereikės didelės technologijų palaikymo komandos, kad paleistumėte ir palaikytumėte savo naujus klientų patirties sprendimus, nes mes tai padarysime už jus.

  • Debesijos technologija

Kad sutaupytų Jūsų laiką, pinigus ir IT išteklius, mūsų sprendimai yra sukurti nuotoliniam darbui ir tiekiami iš mūsų saugaus debesies. Tačiau, jei norite, kad mūsų sprendimai veiktų jūsų serveriuose, taip pat galime jums padėti.  
Pripažinimas
  • Apjungėme jėgas su SAP kompanija, kad klientams pasiūlytume intelektualios įmonės sprendimus. Mes padedame tokioms organizacijoms kaip jūsų pasiekti norimus rezultatus ir sukuriame intelektualų, geriausiai valdomą verslą, kuris padeda geriau valdyti pasaulį. Mes identifikuojame, konsultuojame, perkame, sukuriame, integruojame, palaikome, aptarnaujame, mokome ir naudojame geriausius SAP programinės įrangos sprendimus, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius.“SAP Partner Center of Expertise” sertifikatas
SAP kontaktų centro sprendimui nuo 2019 m. 

  • Mes atitinkame aukštus SAP nurodytus aptarnavimo ir palaikymo kriterijus ir garantuojame savo klientams greitą ir aukštos kokybės aptarnavimą.


Jūsų įmonės poreikiai yra pats svarbiausias mūsų prioritetas ieškant geriausių programinės įrangos sprendimų. Susisiekite ir pakalbėkime!

Jūsų komanda


Kristo Rannamets

Pardavimų vadovas

Andrus Tamme

Duombazių ir raportų specialistas

Marilyn Leppik

Konsultantė

Meelis Annus

Programinės įrangos kūrėjas

Ekke-Edvard Einberg

CTO

Eva Maimre

Rinkodaros skyriaus vadovė

Liivi Saluste

SAP Cloud for Customer konsultantė

Tarmo Toonpere

Sistemos administratorius

Roman Errapart

Pardavimų direktorius

Jevgeni Vassiljev

SAP SuccessFactors konsultantas

Karl Allik

Programinės įrangos kūrėjas

Kerstin Anneljas

Klientų aptarnavimo vadovė

Caspar Ruul

Sistemos administratorius

Andres Loorpuu

CEO

Madis Malv

Sistemos administratorius

Eglė Budreckė

Darbo su klientais grupės vadovė (Lietuva)

Pakalbėkime

Būdami vieni pirmųjų debesijos pagrindu veikiančių skambučių centrų sistemų jau 2002-aisiais, tikime, kad nepriekaištingas klientų aptarnavimas yra vienas svarbiausių verslo dalių.

 

Mūsų debesijos paslaugos naudojamos visame pasaulyje ir mūsų sistemos padeda aptarnauti klientus 24/7.

 

Gaukite atsakymus į savo išskirtinius klausimus. Esame tam, kad jums padėtume. Užpildykite pateiktą kontaktų formą arba rašykite mums adresu info@prominion.eu

* Šie laukai yra privalomi

Jūsų duomenys pas mus yra saugūs ir neperduosime jų trečiosioms šalimis komerciniais tikslais.

Mes naudojame slapukus analizei ir norėdami pasiūlyti jums aktualią informaciją. Spustelėdami mygtuką „Gerai“, patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus. Sužinokite daugiau..