Užsisakykite demo!
+37052110110

Karjera

Esame specialistų komanda, kurios varomoji jėga yra klientai ir nauji iššūkiai. Žinome, kaip geriausiai aptarnauti klientus, ir jiems siūlome sprendimų, kurių efektyvumą patys įrodėme.


Atviros pozicijos

Nerandate tinkamos pozicijos?

Visada rasime vietos dar daugiau gerų ir talentingų žmonių. Jei manote, kad sudarytume tobulą komandą, užpildykite toliau pateiktą kontaktų formą ir nurodykite, kokiose srityse esate geriausi, tada atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymo arba „LinkedIn“ profilio nuorodą. Arba, jei norite prisistatyti sukurdami vaizdo įrašą, taip pat labai laukiame. Tiesiog atsiųskite savo vaizdo įrašo nuorodą.

Pakalbėkime

Būdami vieni pirmųjų debesijos pagrindu veikiančių skambučių centrų sistemų jau 2002-aisiais, tikime, kad nepriekaištingas klientų aptarnavimas yra vienas svarbiausių verslo dalių.

 

Mūsų debesijos paslaugos naudojamos visame pasaulyje ir mūsų sistemos padeda aptarnauti klientus 24/7.

 

Gaukite atsakymus į savo išskirtinius klausimus. Esame tam, kad jums padėtume. Užpildykite pateiktą kontaktų formą arba rašykite mums adresu info@prominion.eu

* Šie laukai yra privalomi

Jūsų duomenys pas mus yra saugūs ir neperduosime jų trečiosioms šalimis komerciniais tikslais.

Mes naudojame slapukus analizei ir norėdami pasiūlyti jums aktualią informaciją. Spustelėdami mygtuką „Gerai“, patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus. Sužinokite daugiau..