Užsisakykite demo!
+37052110110

Norite būti tame pačiame puslapyje, kaip ir Jūsų klientai?

Dar vis konsultuojate telefonu arba žinute savo klientus kaip naršyti Jūsų internetinėje parduotuvėje, savitarnos portale? Gal taip pat siuntinėjate ekrano kopijas pirmyn ir atgal?


Jei taip, mes turime išmanų sprendimą, pagreitinantį vidutinį kliento aptarnavimo laiką, tiesiog pridedant vieną kodo eilutę prie savo svetainės.


Su cobrowsing sprendimu Prominion Cobrowse galite tai padaryti. Ši naršyklės vaizdų bendrinimo platforma idealiai tinka internetinių parduotuvių, tech įmonių ir kitų privataus ir viešojo sektoriaus paslaugų teikėjų poreikiams, kuriems reikia suteikti greitą pagalbą klientams jų svetainėse.


Peržiūrėkite Prominion Cobrowse privalumus

Prominion Cobrowse leidžia Jums:

 • Pritraukti daugiau potencialių klientų, jiems asistuojant per visą pirkimo kelionę.
 • Priblokšti savo klientus sklandžiu ir efektyviu klientų aptarnavimu.
 • Greičiau nustatyti ir išspręsti problemas leidžiant klientų aptarnavimo agentams matyti vartotojo ekraną.
 • Sutrumpinti vidutinį kliento aptarnavimo laiką ir atlaisvinti savo komandos laiką sudėtingesnėms užduotims atlikti.
 • Pridėti cobrowsing’ą prie pardavimų ar onboarding’o įrankių rinkinio.Tobulas cobrowsing sprendimas bet kuriai įmonei. Pasidomėkite plačiau!

Prominion Cobrowse platforma siūlo šias funkcijas:

 • Klientų aptarnavimo agentai gali matyti kliento naršyklę, ja slinkti žemyn, spustelėti ir įvesti informaciją ‒ arba prireikus bendrinti savo ekraną su klientu.
 • Vienas sprendimas tinka visiems – nuo IĮ iki didelių valstybinių ar privačių institucijų. Jūsų metinis mokestis priklauso nuo į sistemą įtrauktų agentų skaičiaus.
 • Paprasta įdiegti – tiesiog pridėkite vienos eilutės Javascript žymą prie savo svetainės.
 • Jūsų klientams nereikia nieko atsisiųsti: jie gali aktyvuoti naršymą vienu paspaudimu svetainėje.
 • Lanksčios papildomos funkcijos, pavyzdžiui, galite užmaskuoti konfidencialią informaciją (pvz., kreditinės kortelės duomenis ar slaptažodžius) iš agento rodinio arba uždrausti agentui paspausti mygtuką „Patvirtinti“.
 • Atvira API, skirta integruoti su bet kokia santykių su klientais valdymo (CRM), agento darbalaukio ar kontaktų centro technologija. Bendrinimo sesijos automatiškai užregistruojamos CRM.
 • Puikiai integruojasi su Sinch Contact Pro klientų aptarnavimo įrankiu. Skaitykite daugiau apie Sinch Contact Pro sprendimą, išmaniąją patirtį visais klientų aptarnavimo kanalais.
 • Saugus ir patikimas – visi duomenys yra užšifruoti, o sesijos duomenys nėra saugomi.Domina sužinoti daugiau, kaip platforma gali būti naudinga Jūsų verslui? Užsisakykite demo versiją čia.

Kodėl Prominion?

Čia, Prominion, mes teikiame pirmos klasės klientų patirties ir HR programinės įrangos sprendimus privatiems ir viešiesiems klientams, pradedant IĮ, baigiant vienaragiais ir pagrindinėmis valstybės institucijomis.


Mes padėsime Jums paleisti Prominion Cobrowse sprendimą ir sukonfigūruoti jį pagal Jūsų poreikius. Nors pagrindinė integracija yra gana paprasta, Cobrowse turi daug papildomų funkcijų, susijusių su agentų leidimais ar integracija su CRM, kuriai reikalingos specialios žinios.


Mes padėsime Jums gauti maksimalią naudą iš platformos ir visada būsime skambučio ar laiško atstumu, kad padėtumėme Jums išspręsti bet kokius techninius ar kitus klausimus!

Norite išbandyti prieš perkant? Galite!

Paprašykite nemokamos demo versijos ir pasitarkite su mūsų specialistais, kad priimtumėte geriausią sprendimą.
Užpildykite toliau pateiktą formą.

Pakalbėkime

Būdami vieni pirmųjų debesijos pagrindu veikiančių skambučių centrų sistemų jau 2002-aisiais, tikime, kad nepriekaištingas klientų aptarnavimas yra vienas svarbiausių verslo dalių.

 

Mūsų debesijos paslaugos naudojamos visame pasaulyje ir mūsų sistemos padeda aptarnauti klientus 24/7.

 

Gaukite atsakymus į savo išskirtinius klausimus. Esame tam, kad jums padėtume. Užpildykite pateiktą kontaktų formą arba rašykite mums adresu info@prominion.eu

* Šie laukai yra privalomi

Jūsų duomenys pas mus yra saugūs ir neperduosime jų trečiosioms šalimis komerciniais tikslais.Mes naudojame slapukus analizei ir norėdami pasiūlyti jums aktualią informaciją. Spustelėdami mygtuką „Gerai“, patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus. Sužinokite daugiau..