Užsisakykite demo!
+37052110110
''

2008

KLIENTAS NUO

176

DARBUOTOJŲ

34

KASDIENIŲ AKTYVIŲ NAUDOTOJŲ

Apie DPD :

  • Klientas nuo 2008
  • Įmonės dydis 176 darbuotojų
  • Naudojamos paslaugos: Debesijos pagrindu veikiantys kontaktų centro sprendimai, įskaitant skambučius, el. laiškus, IVR, IVR robotą, automatinio perskambinimo ir papildomus nestandartinius sprendimus.
  • 34 naudotojų

DPD Estija Prominion pasirinko savo partneriu, kad būtų arčiau klientų.

DPD Estija, kaip pirmaujančios siuntų paslaugų teikėjos, varomoji jėga yra orientacija į klientus. Nuolat kintančioje rinkoje jie pasirinko savo strategiją, kad atitiktų šiuos pokyčius, kuriuos lemia klientai ir jų poreikiai.

Išmanymas, draugiškumas ir artumas yra įmonės veiklos pagrindas, o požiūrio „aš galiu“ laikomasi nuo įmonės įkūrimo 1996-aisiais.
Siekdami užtikrinti pristatymą, paprastas sistemas ir artumą su klientais, jie bendradarbiauja su partneriais, kurie laikosi tokių pat vertybių, nes taip lengviausia užtikrinti bendrą supratimą.

DPD Estija ir Prominion partnerystė prasidėjo prieš 10 metų telefono ryšio paslauga. „Norint plėtoti klientų aptarnavimo paslaugą, mums reikėjo debesijos pagrindu veikiančio skambučių įrašymo ir, išanalizavę mus supančią rinką, pastebėjome, kad Prominion teikiamos galimybės ir žinios išskyrė juos kaip kontaktų centro programinės įrangos sprendimų geriausią pavyzdį“, ⎯ teigia Kadi Ilus, DPD Estija klientų aptarnavimo skyriaus vadovė.

„Per šiuos ilgus metus, padedami Prominion, įgyvendinome daug pokyčių, kurių reikėjo norint gerinti klientų aptarnavimo paslaugas, pavyzdžiui, rašytinių klientų užklausų centralizavimas ir valdymas, atskiras B2B klientų užklausų valdymas, klientų aptarnavimo kokybės analizė, IVR (interaktyvusis atsakiklis) ir automatinio perskambinimo sprendimas“, ⎯ toliau pasakoja Ilus. „Šiuo metu naujausia naudojama priemonė yra IVR robotas, kuris greitai ir patogiai informuoja klientus, kurie paskambina į mūsų klientų aptarnavimo skyrių, apie jų siuntinio būseną.“

Norint būti geriausiam savo darbe ir siekti aukštų tikslų, labai svarbu tinkamai įvertinti praeities veiksmus ir esamą situaciją. Kadi Ilus paaiškina, kad Prominion kontaktų centro sprendimas suteikia jiems išsamią statistiką ir nurodo, ar jie juda teisinga kryptimi, be reikalingų technologinių pokyčių. „Mes kasdien tikriname savo klientų aptarnavimo kokybę ir kasmet vis geriau tvarkomės su gautomis užklausomis. 2018 metais atsakėme į 98,95 proc. skambučių iš B2B klientų ir 97,8 proc. rašytinių užklausų per vieną valandą pateikdami atsakymus. Atsakymai į reguliarių klientų užklausas praeitais metais sudarė atitinkamai 84 proc. ir 92 proc. per 1,5 valandos“, ⎯ teigia Ilus. „Visada galime dirbti geriau, nors ir judame tinkama linkme, kad tą pasiektume.“

DPD Estija kompanijoje mes bendradarbiaujant su Prominion pasiekėme labai gerų rezultatų. Mes pasirinkome juos savo partneriais, kad būtume arčiau savo klientų, ir šį tikslą pasiekėme.
Asmeninė komunikacija, iniciatyva ieškant sprendimų, patikimumas ir mąstymas į priekį yra tik keletas iš Prominion komandos stiprybių. Ši įmonė yra patikima partnerė, su kuria galima ne tik svajoti, bet ir siekti svajonių. Ši partnerystė mums suteikė ramybės, nes jie rūpinasi mumis, ir tikiuosi, kad mūsų partnerystė tęsis dar daug metų.“

Kadi Ilus, DPD Estonia klientų aptarnavimo skyriaus vadovė.

Mes naudojame slapukus analizei ir norėdami pasiūlyti jums aktualią informaciją. Spustelėdami mygtuką „Gerai“, patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus. Sužinokite daugiau..