Užsisakykite demo!
+37052110110Privatumo pranešimas svetainės lankytojams


Šis privatumo pranešimas taikomas naudojant mūsų svetainę. Jame jums, kaip duomenų subjektui pagal duomenų apsaugos įstatymą ir šios svetainės naudotojui, pateikiama informacija, kaip apdorojami Jūsų asmens duomenys. Mes esame įsipareigoję saugoti Jūsų privatumą ir užtikrinti informacijos, kuri gali būti tiesiogiai arba netiesiogiai naudojama identifikuoti jus kaip fizinį asmenį, saugumą ( toliau – Asmens duomenys).


Atnaujinta:   2019 m. gegužės mėn.


Jūsų asmens duomenis valdo:


Prominion OÜ (toliau – Prominion)

Įm. k.:               10859769

Adresas        Mustamäe tee 16, 10617 Talinas

Telefonas    +372 6999099

El. paštas    privacy@prominion.eu

ir

UAB Prominion (toliau – Prominion)

Įm. k.: 304706454

Adresas: Goštauto g. 40, 03163 Vilnius

Telefonas +370 52 110 110
El. paštas    privacy@prominion.eu


Prominion kartais gali atnaujinti šį Privatumo pranešimą. Prominion svetainėje visada publikuos atnaujintą Privatumo pranešimą, nurodydama naujausius pakeitimus.

1. Kokius asmens duomenis renkame?


Kad galėtų vykdyti savo veiklą ir teikti paslaugas, Prominion turi apdoroti asmens duomenis. Neturėdami Jūsų asmens duomenų, negalėsime jums teikti pageidaujamų paslaugų. Asmens duomenys, kuriuos tiesiogiai arba netiesiogiai pateikiate Prominion, kai naudojatės mūsų paslaugomis ir lankotės mūsų svetainėje:

 • Kontaktinė informacija (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir įmonės pavadinimas, pranešimai)
 • Lankytinų interneto puslapių pavadinimai
 • Kompiuterio, iš kurio lankotės, IP adresas
 • Apsilankymo data ir laikas
 • Perduotų duomenų kiekis
 • Naršyklės tipas ir versija
 • Naudotojo operacinė sistema
 • Interneto puslapis, iš kurio naudotojas apsilankė mūsų svetainėje (URL adresas)
 • Turinys ir puslapiai, kuriuos naršėte mūsų svetainėje.

2. Ar šis Privatumo pranešimas taikomas jums?


Šis Privatumo pranešimas taikomas jums, jei esate Prominion klientas arba jei susisiekiate su Prominion, pavyzdžiui, apsilankydami mūsų svetainėje https://www.prominion.eu/

Mūsų svetainė skirta bendrai auditorijai ir neskirta vaikams. Mes nerenkame asmens duomenų iš jaunesnių nei 16 metų amžiaus asmenų Jeigu jums nėra 16 metų ir norite naudotis mūsų paslaugomis, paprašykite, kad jums padėtų tėvai arba globėjai.


Jei asmuo iki 16 metų amžiaus galėjo mums atskleisti savo asmens duomenis, tėvai arba globėjai gali susisiekti su mumis el. pašto adresu privacy@prominion.eu ir mes pašalinsime asmens duomenis.

3. Ar Prominion naudoja slapukus?


Taip, Prominion svetainėje naudoja slapukus ir panašias technologijas. Slapukai naudojami siekiant palengvinti svetainės naudojimą, pašalinti technines klaidas ir optimizuoti naudojimo sąlygas. Naudodama slapukus, Prominion automatiškai renka asmens duomenis (kaip nurodyta pirmiau), kai apsilankote svetainėje.


Slapukai yra maži (tekstiniai) failai, kurie sukuriami ir įrašomi Jūsų įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone, nešiojamajame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar asmeniniame kompiuteryje). Dauguma slapukų yra žinomi kaip seansų slapukai, kurie panaikinami, kai išeinate iš svetainės. Tačiau kiekvienu atveju slapukai suteikia informacijos, pagal kurią naudotojas gali būti automatiškai atpažįstamas. Naudojant slapukų ID, tinklalapiai ir serveriai gali būti priskirti konkrečiai interneto naršyklei, kurioje slapukai įrašomi.

Mes naudojame toliau nurodytų tipų slapukus.

 • (Analitiniai) slapukai, kurių techniškai reikia, kad „Google Analytics“ galėtų sekti srautą svetainėje.
 • Rinkodaros slapukai, skirti kanalams, naudojamiems rinkodaros veikloms („Facebook“, „LinkedIn“, „Google Ads“).
 • Papildomi analitiniai slapukai, jei reikia pateikti atsiliepimą apie atskirų naudotojų patirtį naršant svetainėje (pvz., „Hotjar“, „Google Optimize“ ir t. t.).


Slapukų naudojimas galimas tik tada, jei naudotojas sutinka paspausdamas „Gerai“. Naudotojas gaus tokį pranešimą:   „Mes naudojame slapukus analizei ir norėdami pasiūlyti jums aktualią informaciją. Spustelėdami mygtuką „Gerai“, patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus. Sužinokite daugiau.“

Jei norite panaikinti slapukus ir nustatyti, kad Jūsų naršyklė panaikintų arba atmestų slapukus, eikite į savo žiniatinklio naršyklės žinyno puslapį. Daugiau informacijos apie slapukus pateikta svetainėje www.allaboutcookies.org.


Įsidėmėkite, kad, jei pašalinsite slapukus arba nesutiksite, kad jie būtų naudojami, galite negalėti naudotis visomis mūsų siūlomomis funkcijomis, įrašyti savo nuostatų, o kai kurie puslapiai gali būti rodomi netinkamai.

4. Kodėl Prominion apdoroja Jūsų asmens duomenis?


Asmens duomenys renkami, naudojami, saugomi ir kitaip apdorojami, kai to reikia siekiant atsakingai, efektyviai ir našiai valdyti Prominion veiklą. Prominion asmens duomenis apdoroja remdamasi teisiniu (-iais) pagrindu (-ais). Teisinis pagrindas dažnai yra glaudžiai susijęs su įmonės tikslu. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, sutarties vykdymas gali būti ir teisinis pagrindas, ir Prominion veiklos tikslas. Todėl mes pirmiau nurodome teisinį (-ius) pagrindą (-us), pagal kurį (-iuos) Prominion apdoroja Jūsų asmens duomenis, tada pateikiame įmonės tikslą (-us), kodėl naudojame Jūsų asmens duomenis.


Teisinis pagrindas

Paprastai Prominion apdoroja Jūsų asmens duomenis remdamasi vienu iš toliau pateiktų teisinių pagrindų.

 • Apdorojimas yra būtinas norint įgyvendinti susitarimą tarp Jūsų ir Prominion
 • Apdorojimas yra būtinas, kad galėtume laikytis savo teisinių įsipareigojimų
 • Apdorojimas yra būtinas, kad apsaugotume Jūsų ar kitų asmenų pagrindinius interesus
 • Apdorojimas yra būtinas Prominion teisėtais interesais, išskyrus, kai Jūsų interesai arba Jūsų pagrindinės teisės ir laisvės yra svarbesnės už mūsų teisėtus tikslus
 • Kai reikia ir būtina, paprašysime Jūsų sutikimo.


Verslo tikslai

Prominion rinks, naudos ir kitaip apdoros asmens duomenis, jei jų apdorojimas pateks į vieno (arba kelių) teisėtų verslo sričių, nurodytų toliau, aprėptį.

 • Produktų plėtra, tyrimai ir Prominion produktų ir (arba) paslaugų gerinimas.
 • Sutarčių vykdymas. Tai apima reagavimą į papildomos informacijos prašymus, ginčų sprendimą ir sutarčių parengimą.
 • Santykių valdymas ir komercinės veiklos rinkodara. Apskritai, Prominion apdoroja asmens duomenis, kiek tai būtina Prominion produktų ir (arba) paslaugų plėtrai ir gerinimui, sąskaitų valdymui, klientų aptarnavimui ir (tikslinių) rinkodaros veiklų vykdymui, taip pat tam, kad užmegztų ir (arba) palaikytų ryšius su klientais, plėstų ryšius su klientais, verslo partneriais arba tiekėjais ir kad galėtų atlikti asmens duomenų analizę statistiniais ir moksliniais tikslais (pvz., reklamos, komunikacijos ir turinio įkėlimo į mūsų svetainę ir į trečiųjų šalių, kurios atitinka Jūsų interesus, svetaines tikslais).
 • Verslo procesų vykdymas ir vidaus valdymas.
 • Darbuotojų paieška.
 • Sauga ir saugumas. Asmens duomenys yra įtraukiami į veiklų, pavyzdžiui, apimančių Prominion ir klientų, tiekėjų ar verslo partnerių turto apsaugą, apdorojimą ir klientų, tiekėjų ar verslo partnerių būsenos ir prieigos teisių autentifikavimą (pvz., norint suteikti saugias internetines paslaugas ir užtikrinti neinternetinių sandorių saugumą).
 • Siekiant apsaugoti pagrindinius asmenų interesus. Tai apima duomenų apdorojimą, kai būtina apsaugoti Jūsų arba kitų asmenų pagrindinius interesus (pvz., dėl skubių medicininių priežasčių).
 • Teisinių įsipareigojimų laikymasis. Tai skirta asmens duomenų apdorojimui, kai būtina laikytis įstatymų, reglamentų ir specifinių sektoriaus nurodymų, kurie taikomi Prominion.

5. Kas turi prieigą prie Jūsų asmens duomenų?


Paprastai Prominion bendrina Jūsų asmens duomenis su trečiosiomis šalimis esant toliau nurodytoms aplinkybėms.

 • Su savo filialais, eksploatavimo grupėmis, pavaldžiosiomis įmonėmis ir padaliniais arba su trečiosiomis šalimis, jei tai būtina dėl pirmiau nurodytų tikslų. Jei reikia, Prominion reikalaus, kad trečiosios šalys veiklą vykdytų pagal Prominion politiką ir gaires, susijusias su duomenų apsauga.
 • Su savo darbuotojais ir tokiu mastu, kurio reikia, kad darbuotojai galėtų atlikti savo užduotis. Tokiu atveju prieiga bus suteikta tik tada ir tik tokiu mastu, kurio reikia pirmiau aprašytais tikslais, ir tik jei darbuotojas yra susaistytas konfidencialumo sutartimis.
 • Jei ir kai to reikia pagal įstatymą, teismo spendimą arba kitą teisinį procesą, pavyzdžiui, teisėsaugos institucijoms ar kitoms valdžios įstaigoms, kad galėtume naudotis savo teisėtomis teisėmis, arba kai tai susiję su įmonės sandoriais, pavyzdžiui, pardavimu, susijungimu, konsolidavimu arba mažai tikėtinu bankroto atveju.

6. Kiek laiko Prominion apdoros Jūsų asmens duomenis?


Saugosime Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, nei būtina tikslui (-ams), dėl kurio (-ių) apdorojame Jūsų asmens duomenis. Praėjus saugojimo laikotarpiui, panaikinsime arba nuasmeninsime Jūsų asmens duomenis, nebent mums reikėtų kai kuriuos Jūsų asmens duomenis saugoti kitu tikslu. Taip darysime, jei turėsime teisinį pagrindą saugoti Jūsų asmens duomenis. Taip pat užtikrinsime, kad asmens duomenys būtų pasiekiami tik šiuo kitu tikslu.

Susisiekite su mumis pagal toliau pateiktą kontaktinę informaciją, jei turite klausimų, susijusių su saugojimo laikotarpiu.

7. Kokių priemonių Prominion imasi, kad apsaugotų Jūsų asmens duomenis?


Prominion ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmens duomenis nuo netyčinio arba neteisėto apdorojimo, taip pat užtikrina, kad:

 • Jūsų asmens duomenys yra apsaugoti nuo neteisėtos prieigos;
 • imtasi techninių ir organizacinių priemonių, kad Jūsų asmens duomenys būtų apsaugoti nuo atsitiktinio arba sąmoningo manipuliavimo, praradimo, sunaikinimo arba neteisėtos prieigos trečiosioms šalims. Šios apsaugos priemonės yra nuolat gerinamos atsižvelgiant į technologijų pažangą;
 • Jūsų asmens duomenų konfidencialumas yra užtikrintas;
 • Jūsų asmens duomenų integralumas ir prieinamumas bus prižiūrimas;
 • darbuotojai yra supažindinti su informacijos apsaugos reikalavimais;
 • apie faktinius arba įtariamus duomenų pažeidimus pranešama pagal taikytinus įstatymus.

8. Kur Prominion saugo arba kam perduoda Jūsų asmens duomenis?


Asmens duomenys yra saugomi SAP SE ir Prominion debesijoje. Mes neperduodame Jūsų asmens duomenų, nebent to reikėtų laikantis teisinių įsipareigojimų.

9. Kokias teises, susijusias su savo asmens duomenimis, turite?


Pagal Jūsų asmens duomenų naudojimui taikytinus įstatymus galite turėti teisių ir jomis galite pasinaudoti dėl savo asmens duomenų. Įsidėmėtina, kad kai kuriais atvejais neprivalome visapusiškai laikytis Jūsų prašymo, nes tokios teisės gali būti sąlyginės arba jei turime suderinti Jūsų teises su savo įsipareigojimais tvarkyti Jūsų asmens duomenis ir apsaugoti kitų asmenų teises ir laisves. Teisės, kurias turite dėl savo asmens duomenų, kurios taikomos Europos ekonominėje erdvėje, paaiškintos toliau.


Teisė gauti informaciją

Turite teisę gauti asmens duomenų, kuriuos turime, kopiją ir išsamiai sužinoti, kaip juos naudojame. Paprastai asmens duomenis jums pateiksime skaitmeniniu būdu. Prieš pateikiant prašomą informaciją, Jūsų gali būti paprašyta patvirtinti savo tapatybę.


Teisė koreguoti

Mes imamės pagrįstų priemonių, siekdami užtikrinti, kad informacija, kurią apie jus turime, būtų tiksli ir išsami. Tačiau, jei manote, kad yra kitaip, turite teisę prašyti, kad neišsamūs arba netikslūs asmens duomenys, kuriuos apdorojame, būtų pakoreguoti.


Teisė reikalauti ištrinti

Turite teisę reikalauti ištrinti Jūsų asmens duomenis, pavyzdžiui, kai surinkti asmens duomenys nebereikalingi pirminiam tikslui, kai asmens duomenys pasensta arba kai atšaukiate savo sutikimą. Tačiau tai reikės suderinti su kitais veiksniais. Pavyzdžiui, galime negalėti įvykdyti Jūsų prašymo dėl konkrečių teisinių ar reguliavimo įsipareigojimų.


Teisė prašyti suvaržyti apdorojimą

Turite teisę prašyti (laikinai) nebenaudoti Jūsų asmens duomenų, pavyzdžiui, kai manote, kad turimi Jūsų asmens duomenys gali būti netikslūs, arba jei manote, kad mums nebereikia naudoti Jūsų asmens duomenų.


Teisė į duomenų perkeliamumą

Galite turėti teisę prašyti, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis perduotume Jūsų pasirinktai trečiajai šaliai. Šia teise galite naudotis tik tada, jei esate mums suteikę asmens duomenų ir kai automatiškai apdorojame šiuos duomenis, kad galėtume įvykdyti savo įsipareigojimus pagal su jumis sudarytą sutartį, remdamiesi Jūsų sutikimu.


Teisė nesutikti

Turite teisę nesutikti, kad apdorotume Jūsų duomenis, remdamiesi savo teisėtais interesais. Jei asmens duomenys apdorojami rinkodaros tikslais, turite teisę nesutikti bet kuriuo metu. Kai paprašysite nebenaudoti Jūsų asmens duomenų rinkodaros tikslais, Prominion nedelsdama nustos naudoti Jūsų asmens duomenis. Kitais tikslais, pagrįstais mūsų teisėtais interesais, liausimės apdoroti Jūsų asmens duomenis, kai pateiksite nesutikimą, pagrįstą konkrečia situacija, nebent turėsite įtikimą teisinį pagrindą, kodėl turėtume neapdoroti Jūsų asmens duomenų. Tačiau galime neteikti konkrečių paslaugų ar nesuteikti privalumų, jei negalėsime tuo tikslu apdoroti reikiamų asmens duomenų.


Teisės, susijusios su automatiniu sprendimų priėmimu

Turite teisę atsisakyti, kad būtų priimami automatiniai sprendimai, įskaitant profiliavimą, kuris gali jums turėti teisinį arba kitą reikšmingą poveikį. Jeigu Jūsų atžvilgiu buvo priimami automatiniai sprendimai, tačiau nesutinkate su rezultatais, galite susisiekti su mumis pagal toliau nurodytus kontaktinius duomenis ir paprašyti peržiūrėti sprendimą.


Teisė atšaukti sutikimą

Galime Jūsų paprašyti sutikimo apdoroti Jūsų asmens duomenis konkrečiais atvejais. Kai tai darome, turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti sutikimo. Prominion liausis apdoroti Jūsų asmens duomenis kuo greičiau gavusi Jūsų sutikimo atšaukimą. Tačiau tai neturi įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui, kol bus atšauktas sutikimas.

10. Ką daryti, jei turiu kitų klausimų ar skundų?


Klausimus arba skundus, susijusius su Jūsų asmens duomenų apdorojimu, galima pateikti Prominion pagal toliau pateiktą kontaktinę informaciją, kaip nurodyta šio Privatumo pranešimo pradžioje.

Taip pat turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

Mes naudojame slapukus analizei ir norėdami pasiūlyti jums aktualią informaciją. Spustelėdami mygtuką „Gerai“, patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus. Sužinokite daugiau..